Gilleleje Fysioterapi Holdtræning
Holdtræning Trænings Center
  Oktober   2018   Popup måned
November  2018
  Popup måned   December   2018  
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
   
1
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
10:00
11:00
Generel træning v. Fysioterapeut Maria
11:00
11:55
Individuel + fællestræning TC/sal v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Thomas
15:30
16:30
Ryghold guld v. Osteopat Lau
2
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
09:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
10:00
11:00
§62 Hold 5 v. fysioterapeut Thomas
11:00
12:00
Støttet træning v. fysioterapeut Gitte H
12:00
13:00
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Thomas
13:30
14:30
Støttet træning v. Fysioterapeut Mai
3
4
5 Vis uge 45
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
10:00
Generel træning v. fysioterapeut Maria
10:00
11:00
§62 Hold 1 v. fysioterapeut Nicolai
11:00
11:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
13:30
14:30
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Maria
14:00
15:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
6
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
09:00
10:00
Morgenhold 2 v. fysioterapeut Mai
11:00
12:00
§62 hold 2 v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Kathrine T
14:00
15:00
Minihold v. fysioterapeut Gitte H.
17:30
18:30
Selvstændig træning - unge v. fysioterapeut Mai
7
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
14:00
15:00
Parkinson/kognitiv hold v. fysioterapeut Thomas
15:00
16:00
Ryghold v. Fysioterapeut Maria
8
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
10:00
11:00
Generel træning v. Fysioterapeut Maria
11:00
11:55
Individuel + fællestræning TC/sal v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Thomas
15:30
16:30
Ryghold guld v. Osteopat Lau
9
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
09:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
10:00
11:00
§62 Hold 5 v. fysioterapeut Thomas
11:00
12:00
Støttet træning v. fysioterapeut Gitte H
12:00
13:00
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Thomas
13:30
14:30
Støttet træning v. Fysioterapeut Mai
10
11
12 Vis uge 46
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
10:00
Generel træning v. fysioterapeut Maria
10:00
11:00
§62 Hold 1 v. fysioterapeut Nicolai
11:00
11:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
13:30
14:30
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Maria
14:00
15:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
13
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
09:00
10:00
Morgenhold 2 v. fysioterapeut Mai
11:00
12:00
§62 hold 2 v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Kathrine T
14:00
15:00
Minihold v. fysioterapeut Gitte H.
17:30
18:30
Selvstændig træning - unge v. fysioterapeut Mai
14
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
14:00
15:00
Parkinson/kognitiv hold v. fysioterapeut Thomas
15:00
16:00
Ryghold v. Fysioterapeut Maria
15
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
10:00
11:00
Generel træning v. Fysioterapeut Maria
11:00
11:55
Individuel + fællestræning TC/sal v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Thomas
15:30
16:30
Ryghold guld v. Osteopat Lau
16
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
09:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
10:00
11:00
§62 Hold 5 v. fysioterapeut Thomas
11:00
12:00
Støttet træning v. fysioterapeut Gitte H
12:00
13:00
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Thomas
13:30
14:30
Støttet træning v. Fysioterapeut Mai
17
18
19 Vis uge 47
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
10:00
Generel træning v. fysioterapeut Maria
10:00
11:00
§62 Hold 1 v. fysioterapeut Nicolai
11:00
11:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
13:30
14:30
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Maria
14:00
15:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
20
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
09:00
10:00
Morgenhold 2 v. fysioterapeut Mai
11:00
12:00
§62 hold 2 v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Kathrine T
14:00
15:00
Minihold v. fysioterapeut Gitte H.
17:30
18:30
Selvstændig træning - unge v. fysioterapeut Mai
21
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
14:00
15:00
Parkinson/kognitiv hold v. fysioterapeut Thomas
15:00
16:00
Ryghold v. Fysioterapeut Maria
22
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
10:00
11:00
Generel træning v. Fysioterapeut Maria
11:00
11:55
Individuel + fællestræning TC/sal v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Thomas
15:30
16:30
Ryghold guld v. Osteopat Lau
23
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
09:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
10:00
11:00
§62 Hold 5 v. fysioterapeut Thomas
11:00
12:00
Støttet træning v. fysioterapeut Gitte H
12:00
13:00
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Thomas
13:30
14:30
Støttet træning v. Fysioterapeut Mai
24
25
26 Vis uge 48
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
10:00
Generel træning v. fysioterapeut Maria
10:00
11:00
§62 Hold 1 v. fysioterapeut Nicolai
11:00
11:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
13:30
14:30
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Maria
14:00
15:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
27
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
09:00
10:00
Morgenhold 2 v. fysioterapeut Mai
11:00
12:00
§62 hold 2 v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Kathrine T
14:00
15:00
Minihold v. fysioterapeut Gitte H.
17:30
18:30
Selvstændig træning - unge v. fysioterapeut Mai
28
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
12:00
13:00
Generel træning v. fysioterapeut Nicolai
14:00
15:00
Parkinson/kognitiv hold v. fysioterapeut Thomas
15:00
16:00
Ryghold v. Fysioterapeut Maria
29
09:00
10:00
Generel Træning v. fysioterapeut Mai
10:00
11:00
Generel træning v. Fysioterapeut Maria
11:00
11:55
Individuel + fællestræning TC/sal v. fysioterapeut Thomas
13:00
14:00
Blandet hold v. fysioterapeut Thomas
15:30
16:30
Ryghold guld v. Osteopat Lau
30
08:00
08:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
09:00
09:55
Selvstændig træning v. fysioterapeut Thomas
10:00
11:00
§62 Hold 5 v. fysioterapeut Thomas
11:00
12:00
Støttet træning v. fysioterapeut Gitte H
12:00
13:00
Parkinsonhold v. Fysioterapeut Thomas
13:30
14:30
Støttet træning v. Fysioterapeut Mai